Turnieje

 

Zostaliśmy nominowani do organizacji rundy eliminacyjnej Preliminary Rounds EuroLeague 3 w marcu 2019r.

Preliminary Rounds EuroLeague 3  |  7 – 10 March 2019

Group A : Grenoble, France

Meylan Grenoble Handibasket FRA-19
Les Aigles de Meyrin SUI-08
Krylja Barsa RUS-09
Turk Cell TUR-16
RBB Flinkstones AUT-07

Group B : Łódź, Poland

LTRSN Łódź POL-07
Izmir BSB TUR-11
WB Studánka Pardubice CZE-07
Leopards de Guyenne Bordeaux FRA-07
Engelli Yıldızlar Istanbul TUR-07

Group C : Thessaloniki, Greece

Megas Alexandros ’94 GRE-06
Handi Sud Basket Marseille FRA-27
CAPSAAA FRA-09
Gazişehir Gaziantep Sport Club TUR-24
IKS GTM Konstancin POL-09

Turniej kwalifikacyjny do Klubowego Pucharu Europy IWBF 2013

07-10 marzec 2013 r, Notwill, Szwajcaria

Organizator: Pilatus Dragons RCZS

Hala sportowa: RCZS
Miejsce: Notwill, Szwajcaria

Grupa B

Pilatus Dragons RCZS SUI-09
Leopards de Guyenne FRA-07
Beit Halochem Haifa ISR-06
LTRSN Lodz POL-07
Immovesta Dolphins Trier GER-12

 

Eliminacje do Finału Pucharu Europy WBC IWBF

10-12 marca 2006 r, Łodź, Polska

Organizator : ŁTRSN

Hala sportowa: CZSR przy ul. Małachowskiego w Łodzi pod Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

W zawodach wezmą udział, oprócz zespołu łódzkiego ŁTRSN, zespoły z Danii, Francji, Hiszpanii, Rosji. Dwa zespoły awansują do finału, który zostanie rozegrany w Vigo w Hiszpanii.

 

Program Turnieju WBC IWBF 10-12.03.06. Łódź

10 marca 2006 – piątek
17:00 ceremonia otwarcia
18:30 – ŁTRSN, Łódź – FBK Odense Hawks (Dania)
20:45 – Fundation Grupo Norte (Hiszpania) – Villeneuve d”Ascq (Francja)

sobota 11 marca 2006
09:00 – FBK Odense Hawks (Dania) – Baski (Rosja)
11:15 – Villeneuve d”Ascq (Francja) – ŁTRSN – Łódź
13:30 – Baski (Rosja) – Fundation Grupo Norte (Hiszpania)
15:45 – Villeneuve d”Ascq (Francja) – FBK Odense Hawks (Dania)
18:00 – Fundation Grupo Norte (Hiszpania) – ŁTRSN – Łódź

niedziela 12 marca 2006
09:00 – Baski (Rosja) – Villeneuve d”Ascq (Francja)
11:15 – FBK Odense Hawks (Dania) – Fundation Grupo Norte (Hiszpania)
13:30 – ŁTRSN – Łódź – Baski (Rosja)

15:00 – zamknięcie turnieju i wręczenia nagród